Dermo Draje Zayıflama Sakızı

Dermo Draje Sakız Bazı ağaçların ve özellikle sakız ağacının kabuğundan sızan, çiğnendiğinde yumuşayan, hoş kokulu, beyaz renkli reçine.
Şekerli ve kokulu ağızda çiğnenen eğlence yiyeceği.
Dermo Draje Sakız geleneksel olarak “sakız ağacı” özünden, çamsakızından yapılır. Fakat günümüzde ekonomik olması nedeniyle petrol temelli polimerler ile sakız üretimi yapılmaktadır.
Sakızın içinde her türlü malzeme vardır. Örneğin çam sakızından yapılmasına rağmen glikoz koyulmaktadır.

Dermo Draje Zayıflama Sakızı

Dermo Draje Zayıflama Sakızı

Dermo draje zayıflama sakızı diğer ürünlerden farkı hap değildir.

Guarana’nın Faydaları

- Guarana, uyarıcı etkisiyle zihinsel ve fiziksel açıdan dayanıklılık sağladığı gibi kullanan kişiye mücadele gücü verir.

- Bitki, içerdiği yüksek orandaki kafein ile anti-toksin özelliği taşır ve patojenlere karşı etkilidir. Kahve çekirdeklerinde kafeinin %1-2 düzeyinde olduğu düşünüldüğünde, guarana tohumunda %2-4.5 düzeyinde olan kafein miktarının oldukça yüksek olduğu dikkat çekmektedir.

- Uyarıcı etkisinin yanında bu bitkinin bu kadar popüler hale gelmesinin diğer bir sebebi piyasada zayıflama sektöründe kullanılıyor olmasıdır. Guaranalı sakız, bu bitkinin özütünü içeren en bilinen zayıflama sakızıdır ve özellikle selüliti olan kadınlar tarafından kullanılır.

- Yapılan bazı çalışmalar bu bitkinin iştahı azalttığını ve yağ yakımını artırdığını ortaya koymuştur. Guarananın zayıflatıcı etkisinin sebebi bitkinin içerdiği yüksek orandaki kafeindir. Fareler üzerinde yapılan bir deneyde, guarananın farelerde yağ yakımını hızlandırdığı, ancak kafeinden arındırılmış guarananın böyle bir etkisi olmadığı saptanmıştır. Özellikle selüliti olan kadınlar tarafından çokça tercih edilen bir üründür.

Dermo Draje Sakız Nasıl Kullanılır?
Her öğünden yada her tüketimden sonra 2 adet Dermo Draje 10 ila 15 dakika çiğnenmesi tavsiye edilir.

Dermo Draje Sakız İçeriği


Guarana , maya, dekstroz, glikoz,emülgatör (lesitin E322), nem tutucu (gliserin), Gum arabik (E414),kaplama ve parlatma ajanları (E903, E904, E901),antioksidan BHT E321
Aromalar: NANE AROMASI 

Renklendiriciler: E171

Etiketler: , ,

African Mangosu, Afrika Mangosu Zayıflama Hapı
Afrika Mangosu %100 Orjinal Afrika Mangosu
Afrika Mangosu Sağlıklı zayıflamak için afrika mangosunu deneyin.
Oylama: 5